سامانه صدور پروانه دفاتر پیشخوان دولت

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (cra.ir)

عنایت به لزوم الکترونیکی شدن فرآیندهای صدور مجوز استفاده از کدهای خدماتی و اتمام مراحل طراحی و توسعه سامانه مربوطه، به آگاهی کلیه متقاضیان می رساند از تاریخ ۹۹/۱۱/۱۸، به کلیه درخواست های مربوطه صرفا از طریق سامانه مذکور رسیدگی می شود.

با عنایت به لزوم الکترونیکی شدن فرآیندهای صدور پروانه دفاتر پیشخوان خدمات و دفاتر ارتباطی و فناوری اطلاعات (ICT روستایی) و اتمام مراحل طراحی و توسعه سامانه مربوطه، به آگاهی کلیه متقاضیان می رساند از تاریخ ۹۸/۱۲/۳، به کلیه درخواست های مربوطه صرفا از طریق سامانه مذکور رسیدگی می شود.

لازم به ذکر است:

۱- در صورتی که قبلا مشخصات حساب کاربری از طریق پیامک ارسال شده است، با همان حساب کاربری می توانید به بخش های سامانه دسترسی پیدا کنید. در غیر این صورت، در صورتی که قبلا از پورتال این سازمان حساب کاربری دریافت نکرده اید، ابتدا نسبت به اخذ حساب کاربری از طریق لینک ثبت نام پورتال سازمان اقدام نموده و سپس روی لینک ورود به سامانه کلیک نمایید.

۲- برای ارسال پیشنهاد/خطاهای سامانه به منوی مربوطه در سامانه مراجعه فرمایید. در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی، با شماره تماس ۸۹۶۶۲۶۵۹ تماس حاصل فرمایید.

۳- نمایش سامانه بر روی مرورگرهای Internet Explorer ۱۰ ،FireFox ۴۰ ،Opera ۱۰ ، Google Chromeو Safari ۵ و نسخه های بالاتر امکان پذیر خواهد بود.

۴- برای آگاهی بیشتر، به منوی راهنمای سامانه مراجعه فرمایید.

همچنین شماره تلفن های ذیل جهت رفع ابهامات و مشکلات معرفی می گردد.

اطلاعات تماس مربوط به صدور پروانه دفاتر پیشخوان خدمات و دفاتر ارتباطی و فناوری اطلاعات (ICT روستایی)۰۲۱۸۹۶۶۱۴۲۱ و ۰۲۱۸۹۶۶۱۴۲۷
اطلاعات تماس مربوط به صدور مجوز استفاده از کدهای خدماتی۰۲۱۸۹۶۶۱۴۲۸ و ۰۲۱۸۹۶۶۱۴۲۳

اطلاعیه:

کلیه دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات(ICT) روستایی که تاریخ صدور پروانه آنها قبل از اسفند ۹۸ می باشد، برای ورود به سامانه باید از کدملی به عنوان نام کاربری و کد ملی یا کدملی@Cra به عنوان رمز عبور استفاده نمایند.

لینک ورود به سامانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.