• 0
    سبدخرید

Blog

18/04/2020

ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور شنبه 30 فروردین 1399 آغاز می شود+ اصلاحیه دفترچه راهنمای آزمون

دریافت دفترچه راهنما

 

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تأمین نیروی مورد نیاز خود، از محل مجوز استخدام اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور، به صورت قرارداد انجام کار معین در سراسر کشور استخدام می کند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ثبت نام این آزمون که با برگزاری آن ۳۰۰ نفر از تمامی استان ها در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جذب می شوند از روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ آغاز و در روز ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ پایان می یابد و آزمون در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

گفتنی است پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت در این آزمون می‌رساند، اصلاحاتی در شرایط سنی داوطلبان آزمون صورت گرفته و در دفترچه راهنمای آزمون نیز ثبت گردیده است.

بر این اساس، داشتن حداقل 20 و حداکثر 30 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و داشتن حداقل 20 و حداکثر 35 سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا، شرایط سنی داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد.

 كليه داوطلبان مي توانند پس از مطالعه دقيق دفتـرچه راهنمای ثبت‌نام و همچنين مندرجات اين اصلاحيه و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، به سامانه ثبت نام اين آزمون به نشانی www.hrtc.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذكور اقدام نمايند.

اطلاعیه شماره 1 اطلاعیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص آزمون استخدامی نیروی قراردادی

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می‌رساند، این سازمان به‌ منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز به صورت استخدام قرارداد انجام کار معین از محل مجوز شماره 411395 مورخ 1398/07/24 سازمان اداری و استخدامی کشور، اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می‌نماید.

ثبت‌نام این آزمون از روز شنبه 30 فروردین‌ماه 1399 و از طریق سایت اینترنتی مركز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir آغاز خواهد شد و در پایان روز پنجشنبه 11 اردیبهشت‌ماه 1399 خاتمه خواهد یافت.

زمان آزمون: آزمون مذكور در روز جمعه مورخ 1399/03/30 برگزار خواهد گردید.

اصلاحیه دفترچه راهنمای آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت در امتحان مذكور می‌رساند، با توجه به اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، اصلاحات ذيل در شرایط سنی داوطلبان آزمون صورت گرفته و در دفترچه راهنمای آزمون نیز ثبت گردیده است.

كليه داوطلبان مي توانند پس از مطالعه دقيق دفتـرچه راهنمای ثبت‌نام و همچنين مندرجات اين اصلاحيه و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، به سامانه ثبت نام اين آزمون به نشانی www.hrtc.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذكور اقدام نمايند

شرایط سنی داوطلبان آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

– دارندگان مدرک تحصیلی دیپلمداشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر سی (30) سال تمام- دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتریداشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر سی و پنج (35) سال تمام

دریافت دفترچه راهنما

اخبار حقوقی, دانشنامه حقوق, وکلای شهر
درباره علی نجاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *